Ana sayfa Bilgi Bitcoin Kazanma Yolları (En Kolay ve Farklı Para Kazanma Yöntemleri)

Bitcoin Kazanma Yolları (En Kolay ve Farklı Para Kazanma Yöntemleri)

398
1

Bitcoin kazanma yolları ve yöntemleri ile en kolay şekilde bitcoin para kazanma sistemini anlatıyoruz.

Son günlerde adını çok duyduğumuz Bitcoin tam olarak internet para birimi olarak tanımlayabiliriz.

Satoshi Nakamoto isimli kişi tarafından 2008 yılında deneysel olarak başlatılan ve günümüzde oldukça popüler hale gelen bir sanal para birimi Bitcoin‘in bağlı olduğu bir ödeme sistemi veya herhangi bir merkezi şuan için bulunmamaktadır.

Bazı ülkeler tarafından güven konusunda problem çıkarmadan resmi para birimi olarak kabul edilirken bazı ülkeler hâlâ bitcoin para birimini tehlikeli olarak kabul etmiş.

Dezavantajları bir o kadar çok gözükse de şimdilik avantajlı bir para birimi olan bitcoin kazanma yollarını bugün sizin için ele aldık.

Bitcoin’in kazanma konusunda birçok farklı yöntem olduğunu söyleyelim ama bunların içinde tehlikeli olan ve olmayan yöntemleri ayırt ederek sizlere en yararlı yolları bu konuda bulabilirsiniz.

İşte Bitcoin nasıl kazanılır.. Bitcoin kazanma yöntemleri..

İlk Yontem: Bitcoin Mining (Web Site Görevleri Üzerinden Bitcoin Kazanmanın Yolu)

Web site görevleri ile aşama aşama giderek bitcoin para kazanabileceğiniz birçok web sitesi var. Görevlerdeki aşamalardan bahsedecek olursak ilgili sitelerdeki reklam tıklamaları, ilgili sitelerin anlaşmaları ile yapılan site ziyaretleri vb. basit görevlerdir. İşte para kazanacağınız birkaç bitcoin web sitesi..

 • CoinWorker: Bir bitcoin para kazanma sitesi olan bu sitede öncelikle kayıt olup daha sonra bitcoin adresinizi giriyorsunuz. Daha sonra site üzerindeki analitik görevleri yerine getirerek puan kazanmaya başlıyorsunuz puanlar birikerek 180 puana ulaştığınızda paranız saniyeler içinde hesabınıza yatıyor.
 • FreeDigitalMoney: Bu websitesinde ise anlaşmalı sitelere kayıt olarak bitcoin kazanabilirsiniz. İlk olarak bitcoin hesabınızı tanımlayarak görevleri yerine getirmeye başlayabilirsiniz.

Bu size sunduğumuz siteler sadece birkaç tanesiydi arama motorlarında arama yaparak daha fazla bitcoin para kazanma sitesi bulabilirsiniz.

İkinci Yöntem: Akıllı Cihaz Oyunları Üzerinden Bitcoin Para Kazanma

Günümüzde akıllı cihaz kullanımının yaygınlaşması ile oyunlar da ön plana çıkmaktadır. Bu noktada geliştiriciler ise boş durmamış bitcoin para kazanma fırsatını oyun pazarına taşımışlardır. İşte şimdi yine size para kazanabileceğiniz birkaç oyun sunacağız..

 • Blockchain Oyunu: Bitcoin oyun pazarına girdiğinden bu yana sanal bitcoin para kazanmanın en eğlenceli yolu blockhain isimli oyundur. Oyun ilk başlarda basit bölümler ile başlar ve giderek zorlaşır, haftada bir ödeme yapan oyunda eğlenceli vakit geçirerek bitcoin para kazanabilirsiniz.

Appstore Blockchain Oyunu İndir

Google Play Blockchain Oyunu İndir

 • Pop Bubbles Oyunu: Bitcoin para kazanma oyunlarında bir başka oyunumuz pop bubbles isimli oyunun tek dezavantajı sadece Android için geliştirilmiş bir oyun olması. Ücretli özelliklerde barındıran oyun seviye sistemi üzerine kurulmuş her seviye bir öncekine oranla daha zor da olsa yine de ilerleyen zamanlarda kendine bağlayan oyun da bitcoin sanal para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Google Play Pop Bubbles Oyunu İndir

Yine daha önce dergimiz gibi sadece bu oyunlarla bitmiyor kendi akıllı telefonunuzun uygulama indirme bölümü arama sekmesinden bitcoin oyunları yazarak daha fazla oyuna ulaşıp bitcoin para kazanmanın kolay ve eğlenceli yollarına bir adım atabilirsiniz.

Üçüncü Yöntem: Ödeme Yöntemi Olarak Bitcoin Para Sistemini Kullanarak Bitcoin Para Kazanma

Sizde E-ticaret sistemi ile uğraşıyorsanız ödeme yönteminizi hemen Bitcoin para sistemine çevirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. İşte bu yöntemi uygulamak için kullanılan basit yollar.

 • İlk adım olarak buraya tıklayarak bir Bitcoin cüzdan oluşturun. Bitcoin cüzdan ile bitcoin adresleri oluşturabilir aynı zamanda diğer Bitcoin kullanıcılarına para transferi yapabilirsiniz.
 • İkinci adım Bitcoin cüzdan oluşturduktan sonra ekrana gelen panel üzerinden bir QR kodu oluşturun.
 • Üçüncü ve son adım olarak e-ticaret sitenize Bitcoin logosu ekleyin. (Logo Bitcoin Para Geçerlidir vb. İçermelidir.)

Sırasıyla bu üç işlemi tamamlandıktan sonra e-ticaret siteniz üzerindeki müşterileriniz artık Bitcoin üzerinden ödeme yapacak ve dolayısıyla size Bitcoin para kazandıracaktır.

Dördüncü Yöntem: Borsa Üzerinden Bitcoin Para Kazanma

Bitcoin kazanma

Bu yöntemde borsada olduğu gibi bir yerden Bitcoin satın alarak başka bir yerde yüksek fiyata satarak Bitcoin parası kazanabilirsiniz. Tabi bu olay bir nokta da kumara giriyor haberiniz olsun!

İşte borsada Bitcoin hisselerini takip edebileceğiniz birkaç adres yine daha fazlası için Google arama motorunu kullanabilirsiniz..

 1. Bitcoin Charts
 2. Bitcoin Wisdom
 3. CoinDesk

Beşinci Yöntem: Farklı Sektörlerde Çalışarak Bitcoin Kazanmak

Evet bu yöntemde başlıkta da belirttiğimiz gibi farklı iş sektörlerinde çalışarak Bitcoin para kazanma yollarına değineceğiz. Örneğin bu ay ki maaşınızı işverenden Bitcoin cinsinden istemeye başlayabilirsiniz.

Yine sizlere birkaç Bitcoin para sistemi ile iş arayabileceğiniz site adresi vermekte fayda görüyorum..

 1. Jobs4Bitcoins
 2. BitcoinForumServices

Ekliyo bilgi kuşağında Bitcoin Kazanma Yolları hakkında bilgi almanız için bilgiler derledik dilerseniz şimdi Anasayfa‘ya dönebilir ya da başka bir Ekliyo içeriği okuyabilirsiniz..

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here