Ana sayfa Bilgi Instagram Hesap Dondurma 2018 (Resim ve Video Anlatım)

Instagram Hesap Dondurma 2018 (Resim ve Video Anlatım)

65
0

instagram hesap dondurma resimli anlatımı ile sizlere en kısa yoldan nasıl yapıldığını anlatıyorum. Eğer ki sizde instagram hesap silme taraftarıysanız bunu bir kenara bırakıp instagram hesap dondurma yapmanızı öneririm. Sonuçta instagram silme yaptığınızda instagram profilinizdeki tüm herşey siliniyor. Bunun için hesap dondurma sizin için daha doğru bir seçim olacaktır. Instagram hesap dondurma işlemi ile instagram hesabınızı istediğiniz zaman dondurabilir ve yine istediğiniz zaman aktifleştirebilirsiniz.

İşte en basit yoluyla instagram hesap dondurma nasıl yapılır ?

Instagram hesap dondurma ve instagram geçici hesap kapatma işlemini mobil cihazlar ve instagram mobil uygulaması üzerinden yapamıyoruz. Mobil uygulama üzerinden işlem yaptığını söyleyenler olsa da yine az sonra size vereceğim sayfaya yönlendiriliyor. Bu uzun işlemlerle uğraşmanıza gerek kalmadan instagram web sitesi üzerinden 30 saniye kadar kısa bir süre zarfında instagram hesabınızı dondurabileceksiniz.

Sırasıyla 2 aşamadan oluşan ve kısa sürede tamamlanan İnstagram hesap dondurma işlemini şimdi sizin için sıralayalım..

1. Öncelikle “şuraya tıklayıpinstagram hesap dondurma linki sayfasını açıyoruz.

instagram hesap dondurma

Instagram hesabınıza web sayfasında giriş yapmadıysanız sizi giriş ekranına yönlendiriyor. Burada giriş bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra sizi instagram hesap dondurma sayfasına yönlendiriyor. Bu ekranda size neden instagram hesabınızı dondurmak istediğinize dair bir soru soruluyor. Cevap seçeneklerinden herhangi birini seçerek devam edin.

2. Instagram hesap dondurma nedenizi belirledikten sonra “hesabımı geçici olarak kapat” yazılı butona tıklıyoruz.

instagram hesap dondurma

Butona tıkaldıktan sonra instagram sizin hesap güvenliğiniz için tekrar şifrenizi girmenizi istiyor. Burada hesap şifremizi yazarak instagram hesap dondurma işlemini başarıyla tamamlamış oluyoruz.

Instagram Hesap Dondurma Video Anlatım

İnstagram Hesap Dondurma İşlemi Gerekli Bilgiler

  • Yeni gelen güncelleme ile instagram hesabınızı dondurma işlemleri artık haftada 1 kez yapılmaktadır. Instagram hesabınızı dondurma yapıp tekrar aktifleştirdiyseniz yeniden dondurma yapabilmeniz için 1 hafta beklemeniz şart!

Dondurulan Instagram Hesabını Nasıl Geri Aktifleştiririm ?

  • Geçici olarak dondurduğunuz hesabınızı aktif hale getirmekte bir o kadar kolay. Instagram aktifleştrime için sadece instgaram hesabınıza yeniden giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Tüm bunları okudunuz bir teşekkür mahiyetinde twitter dondurma sayfamıza da göz atabilirsiniz. Herkese iyi günler 🙂

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here