Ana sayfa Bilgi Bayanlar İçin Bilgi Deposu Olan Türkiye’nin En İyi Kadın Siteleri

Bayanlar İçin Bilgi Deposu Olan Türkiye’nin En İyi Kadın Siteleri

415
8

Kadın siteleri listesi ile Türkiye’de bulunan bayan portalları ile bilgileneceksiniz. Kadınlar hakkında ilginç bilgiler, sağlık sorunları ve çözümleri ile sosyal problemlerinize çözüm bulabilirsiniz.

Biz kadınlar olarak karşı cinslerimize oranla daha çok sağlık sorunları ile karşı karşıya kalıyoruz. Bunun için bu hazırlamış olduğum kadın siteleri listesi bizim için altın değerinde bir kaynak. Kadın portalları hayatımıza renk katacak, listede bulunan Türkiye’nin en iyi kadın sitesi arasından beğendiğinizi okumaya başlayabilirsiniz.

İşte Türkiye’de bulunan en iyi kadın siteleri listesi..

Kızlar Soruyor (www.kizlarsoruyor.com)

en iyi kadın siteleri listesi - kızlar soruyor

Bu site genel olarak soru – cevap olarak düşünülmüş bir kadın sitesi. Erkeklerinde yoğun olarak bulunduğu web sitesinde isteğinize bağlı olarak blog yazarı da olabilirsiniz. Gizli olarak yorum yapıp yorumlarınıza cevap bulma olanağı da veren site kizlarsoruyor.com Türkiye’nin en büyük kadın sitesidir. Ziyaret etmek için tıklayın..

Kadınlar Klübü (www.kadinlarklubu.com)

en iyi kadın siteleri listesi - kadınlar klübü

Web sitesinin yanında forum olarak daha aktif olan web sitesinde, Anne, bebek, çocuk, sağlık, kadın hastalıkları ve diğer sosyal problemlerinize çözüm arayışında bulunabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi kadınlar forum ve blog sitesi. Ziyaret etmek için tıklayın..

Pudra (www.pudra.com)

en iyi kadın siteleri listesi - pudra

İçerik ve isim bakımından kadınların hoşuna gidebilecek bir site. Bilgi deposu arşivi ile birçok sorunuza yanıt bulup bilgi dağarcığınızı güçlendirebileceğiniz bir kadın sitesi. Ziyaret etmek için tıklayın..

Elma Elma (www.elmaelma.com)

en iyi kadın siteleri listesi - elma elma

Site yapı olarak magazin ağırlıklı olsa da kadınlar ile ilgili bilgileri barındıran bir kadın portalı. Ziyaret etmek için tıklayın..

Yüksek Topuklar (www.yuksektopuklar.com)

en iyi kadın siteleri listesi - yüksek topuklar

Blog olarak yayınlanan kadın sitesi. İçerisinde kadınlar ile ilgili bir çok konuyu farklı yazarlardan okuyup öğrenebilirsiniz. Ziyaret etmek için tıklayın..

Kozmy (www.kozmy.com)

en iyi kadın siteleri listesi - kozmy

Blog olarak yayımlanan sitede kadınlar ile ilgili güncel konuların yanında dekorasyondan modaya en ince ayrıntısına kadar yer verilmiş. Ziyaret etmek için tıklayın..

Kadınlar Bilir (www.kadinlarbilir.com)

en iyi kadın siteleri listesi - kadınlar bilir

Yemek tarif videoları ile öne çıkan kadın portalı. Ayrıca siteye katılım yapılıp hediyeler kazanmak da mümkün. Ziyaret etmek için tıklayın..

Kadın (www.kadin.com)

en iyi kadın siteleri listesi - kadın

Bir diğer kadın sitesi kadin.com yine Türkiye’de isim olarak kadın sitelerinde üst sıralarda yer alır. Kadınlar ile ilgili birçok konuyu bulabilirsiniz. Ziyaret etmek için tıklayın..

Pega Rose (www.pegarose.com)

en iyi kadın siteleri listesi - pega rose

Kadınlar için Türkiye’nin en iyi kadın sitesi sloganıyla Pegarose.com. Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı. Ziyaret etmek için tıklayın..

Kadın Gibi (www.kadingibi.com)

en iyi kadın siteleri listesi - kadın gibi

Kadınlar için bir başka blog sitesi olan kadın gibi’de, güncel moda yazıları, yeni trendler, kombin önerileri ve ev dekorasyon önerileri, güzellik ipuçları yer alıyor. Ziyaret etmek için tıklayın..

Trend Kadınım (www.trendkadinim.com)

en iyi kadın siteleri listesi - trend kadınım

Bir diğer kadın sitesi trend kadınım’da, Kadın, Diyet, İlişkiler, Hamilelik ve moda hakkında güncel bilgileri bulabileceğiniz gibi kendin yap bilgileri de bulunuyor. Ziyaret etmek için tıklayın..

Not: Önerdiğiniz siteleri yorum alanına ekleyebilirsiniz.

8 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here