Ana sayfa Bilgi Şimdiki Pet Şişeleri Unutun Yakında Yenilebilir Su Balonları Piyasada Olacak

Şimdiki Pet Şişeleri Unutun Yakında Yenilebilir Su Balonları Piyasada Olacak

185
0

Yeni nesil su balonları, İngiltere merkezli yenilikçi bir sürdürülebilir ambalaj kuruluşu tarafından yaratılmış bu inanılmaz yenilebilir su kabarcıkları sayesinde pet şişeleri yakında tarih olabilir.

Ooho! Olarak adlandırılan kabarcıklar, doğal bir yosun özünden yapılan yenilebilir bir zar içerisinde bir miktar içme suyunun örülmesiyle oluşturulmuştur. Hiçbir şey boşa gitmez ve ürün tüketilmediği takdirde 4-6 hafta içinde tamamen biyodegradlenir.

Bu parlak düşüncenin ardındaki ekibe, RCA ve Londra İmparatorluk Koleji’nden mezun olan bir grup mühendis laboratuarı atlama Rocks Lab’ı çağırıyor ve ilk önce 2013’te çığır açan konseptini tanıttı. O tarihten bu yana hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çok çalıştıklarını ve Kısa süre önce kurdukları bir tarife sayfası, yalnızca birkaç gün içinde 600k GBP’yi (750.000 USD) aştı. ABD’nin yılda yalnızca 35 milyar plastik şişe kullandığı ve plastik su şişelerinin ayrıştırılması için yüzlerce yıl süreceği göz önüne alındığında, bu, herkesin geride kalması gereken parlak bir fikir gibi görünüyor.

Dahası: Skipping Rocks Lab | Crowdcube

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here