Ekliyo Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayın!

Şimdiki Pet Şişeleri Unutun Yakında Yenilebilir Su Balonları Piyasada Olacak

108 Etkileşim 17 Nisan, 16:41 tarihinde eklendi
Oğuzhan Ünver
Ekliyo CEO
Devamı

Yeni nesil su balonları, İngiltere merkezli yenilikçi bir sürdürülebilir ambalaj kuruluşu tarafından yaratılmış bu inanılmaz yenilebilir su kabarcıkları sayesinde pet şişeleri yakında tarih olabilir.

Ooho! Olarak adlandırılan kabarcıklar, doğal bir yosun özünden yapılan yenilebilir bir zar içerisinde bir miktar içme suyunun örülmesiyle oluşturulmuştur. Hiçbir şey boşa gitmez ve ürün tüketilmediği takdirde 4-6 hafta içinde tamamen biyodegradlenir.

Bu parlak düşüncenin ardındaki ekibe, RCA ve Londra İmparatorluk Koleji’nden mezun olan bir grup mühendis laboratuarı atlama Rocks Lab’ı çağırıyor ve ilk önce 2013’te çığır açan konseptini tanıttı. O tarihten bu yana hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çok çalıştıklarını ve Kısa süre önce kurdukları bir tarife sayfası, yalnızca birkaç gün içinde 600k GBP’yi (750.000 USD) aştı. ABD’nin yılda yalnızca 35 milyar plastik şişe kullandığı ve plastik su şişelerinin ayrıştırılması için yüzlerce yıl süreceği göz önüne alındığında, bu, herkesin geride kalması gereken parlak bir fikir gibi görünüyor.

Dahası: Skipping Rocks Lab | Crowdcube

Ekliyo'yu Facebook'ta Takip Etmediysen Hemen
Ekliyo'da trend olan içerikleri kaçırma hemen sende kaydol!

Bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ?

© 2017 Ekliyo
arrow_upward