2017 Doğum Fotoğrafları Yarışması’ndan dokunaklı fotoğraflar

2017 Doğum Fotoğrafları Yarışması’ndan dokunaklı fotoğraflar

129
0
PAYLAŞ

Yeni bir hayatın başladığı anlara tanık olma fikri sizin de içinizi ısıtmıyor mu? Cevabınız evetse, Uluslararası Doğum Fotoğrafçıları Birliği’nin 2017 yılında düzenlediği yarışmada dereceye girmiş fotoğrafları mutlaka görmelisiniz. Bu özel anlar, yıpratıcı gününüze bir ara verip yeni bir yaşamın heyecanına ortak olmak için şahane bir fırsat.

Rebecca Courseydogum fotograf yarismasi dokunakli ilham verici bebek 3

42 ülkeden 1200‘den fazla fotoğrafçının katıldığı yarışma, bu hayli özel anlara bizi ortak ediyor. Doğum anındaki tarifsiz duyguların fotoğraflanması üzerine derneğin yaptığı açıklama hislerimize tercüman olur nitelikte: “Bu yarışma, doğum sürecini, çevreyi ve ebeveynleri içeriyor. Doğum fotoğrafçılığı, mutluluk gözyaşlarını ve dünyaya yeni bir hayat getirmenin mucizesini kapsar. Sahada uzmanlaşmış fotoğrafçılar, doğum hikayelerini anlatmak için sanatlarını kullanıyor.”

Yeni hayatların coşkusu, sizlere de iyi gelecek.

Elise Hurstdogum fotograf yarismasi dokunakli ilham verici bebek 8

Sarah Boccoluccidogum fotograf yarismasi dokunakli ilham verici bebek 2 Katie Mathisdogum fotograf yarismasi dokunakli ilham verici bebek 4The He{Art} of Motherhooddogum fotograf yarismasi dokunakli ilham verici bebek 5Snap Life Photographydogum fotograf yarismasi dokunakli ilham verici bebek 6Elliana Gilbertdogum fotograf yarismasi dokunakli ilham verici bebek 7Jaydene Freund  dogum fotograf yarismasi dokunakli ilham verici bebek 10Natasha Hancedogum fotograf yarismasi dokunakli ilham verici bebek 11Elizabeth Farnsworthdogum fotograf yarismasi dokunakli ilham verici bebek 12Tree of Life Doula Photographydogum fotograf yarismasi dokunakli ilham verici bebek 1

h/t: mymodernmet

bir zamanlar afganistan eski fotograflar 23


YORUM YOK

İÇERİĞE YORUM YAZ