Amerika’da Kafa Karışıklığı Yaşatan Disney’den Esinlenmiş İç Çamaşırı Modelleri

Amerika’da Kafa Karışıklığı Yaşatan Disney’den Esinlenmiş İç Çamaşırı Modelleri

185
0
PAYLAŞ

iç çamaşırı modelleri Amerika’da günün olay konusu oldu. Bugün Amerika’da kafa karışıklığı yaşatan ilginç bir olay meydana geldi.

Çevrimiçi bir iç çamaşırı süpermarketi olan Yandy adında bir firma, şimdiye kadar masal karakterlerinden esinlenerek 6 farklı iç çamaşırı modeli piyasaya sürdü.

Sindirella’dan Kar Beyaz’a kadar, en bilinen kahramanlara yeniden isim vererek Sarışın Fantazi gibi iddialı isimlerle modaya yeni bir hava kattıklarını söyleyen yetkililer ise iç çamaşırı modelleri fiyatlarının şaşırtıcı derecede ekonomik olduğunu, ortalama 30 dolardan daha az bir ücretle piyasaya sunulduğunu söylüyorlar.

ABD’de yaşayan bazı insanlar, yetişkinlerin çocukluk kahramanlarında olduklarını düşünse de, bu kahramanların yatak odalarının yıpranmalara dönüştüklerinden çok rahatsız. Bu insanlarların kabul etmediği düşüncesi sizce ne kadar doğru? Yorumlar alanına yorumlarınızı bekliyoruz..

işte iç çamaşırı modelleri

PAYLAŞ
Önceki İçerikAhşap Üzerine Çizilen Sanat Harikasi Portreler
Sonraki İçerikAziz Nesin’in Kendi Soyadını Alma Hikayesi
Almanya'da gözlerimi açtığım hayatıma, Türkiye'de devam ediyorum. Edindiğim tecrübeler ve edebiyata olan sevgim, beni yazmaya teşvik eden bir hal aldı. Bilgiye olan açlığım ise araştırmacı kişiliğimi öne çıkardı. Ekliyo.com adresi ise şimdiye kadar edindiğim ve edinecek olduğum bilgileri, sizlerle paylaşmam için iyi bir aracı. Yazılarımı sizlerle paylaşmaktan büyük bir keyif alıyorum.

YORUM YOK

İÇERİĞE YORUM YAZ