Ana sayfa Hayat Debloater İle Baş Belası Olan Sistem Uygulamalarından Hemen Kurtulun!

Debloater İle Baş Belası Olan Sistem Uygulamalarından Hemen Kurtulun!

161
0

Debloater, bilgisayarınızda çalışan yardımcı bir program olarak tanımlanabilir. Eğer sisteminizde Android Debug Bridge (ADB) yüklü ise yapmanız gereken tek şey, telefonunuzu USB bağlantısı ile bilgisayarınıza bağlamak. Bu aşamadan sonra cihazınız için hızlı bir tarama yaparak istenmeyen uygulamaları toplu olarak devre dışı bırakabilir veya root’lu bir cihaza sahipseniz uygulamaların tamamını sistemden kaldırabilirsiniz.

debloater

Debloater, Android işletim sistemine gömülü olarak gelen uygulamaları kaldırmak için geliştirilen bir Windows programıdır. Bu program ile artık satın almış olduğunuz Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınızda sistem uygulaması olarak gelen bütün gömülü uygulamaları kaldırabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz cihazda yer alan ve işletim sistemine gömülü bir şekilde gelen uygulamalara karşı en iyi silah olan bu uygulama dünyaca ünlü yazılım gelişitrme formu olan xda’da “gatesjunior” adlı bir kullanıcı tarafından geliştirilmiş.

Bu uygulamayı bilgisayarınıza yükleyip, telefonunuz ile eşleştirdiğinizde hiç bir root yetkisine sahip olmadan akıllı cihazınızdaki sistem uygulamalarını rahatlıkla kaldırabilirsiniz. Uygulama sizin telefonunuzda ki sistem uygulamalarını tarayarak ve kaldırmak istediğiniz programları seçerek işlem yapabilirsiniz.

Programı İndirmek İçin Tıklayın

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here