Ana sayfa Hayat Dudaklarınzı Güzel Göstererek Karşınızdakini Baştan Çıkarmanın 17 Yolu

Dudaklarınzı Güzel Göstererek Karşınızdakini Baştan Çıkarmanın 17 Yolu

189
0

Biz Ekliyo olarak hep kadınların daha güzel ve çekici hissetmesine yardımcı olmak için yollar aramaktayız. Bu nedenle, dudaklarınızı lüks, sağlıklı ve baştan çıkarıcı hale getirmenize yardımcı olacak aynı zamanda minimum maliyetli bu 17 numarayı derledik.

 1. Dudak parlatıcı , ruj veya dudak parlatıcıyı koymadan önce uygulandığında, bu parfüm için mükemmel bir temel oluşturur. Ayrıca dudaklarınızı yumuşatır.
 2. Rujunuzun renginin çok parlak olmasından endişe ediyorsanız önce  ince bir tabaka uygulayın . Daha sonra, çok dikkatli hareketlerle onu dudaklarınızın yüzeyine yayın.
 3. Dudaklarınızı daha dolgun hale getirmek için , 2 kat ruj uygulayın: dudaklarınızın tüm yüzeyinde daha koyu renkte, dudaklarınızın ortasında daha hafif olan ruj uygulayın. Şimdi onları bir araya getirin.
 4. Dudaklarına mat bir gölge ister misin? Rujunuzun üst kısmına yarı saydam bir toz tabakası uygulayın ve bir dakika bekletin. Şimdi fazlalıkları temizleyin.
 5. Elde ruj yok acil bir durum mu var? Küçük Vazelinini göz farı ile karıştırın ve parmaklarınızla dudaklarınıza uygulayın.
 6. Dudak kalemi kullanırken hata yapmadığınızdan emin olmak için , eşleştirilen rujla satın alın, böylece gölgelerin eşleştiğinden emin olabilirsiniz.
 7. İpucu bir doku veya pamuklu bir bezle hafifçe körelterseniz, dudak kalemi ile doğru çizgiyi çizmek daha kolay olacaktır.
 8. Sıktığınız birkaç farklı dudak kalemi renkleri , dudaklarınıza uygulandığında birlikte karıştırıldığında yepyeni bir gölge meydana getirebilir.
 9. Ombre tekniğini kullanarak, dudaklarınızın köşelerini ve kenarlarını merkezden daha koyu yapın. Işıktan karanlığa geçiş çok yumuşak olmalıdır.
 10. Dudak parlatıcısını yalnızca dudakların ortasında kullanarak ince dudakları daha dolgun hale getirebilirsiniz .
 11. Üzerine yarı saydam toz ince bir tabaka uygularsanız , dudak parlatması leke veya lekelenmeyecektir . Bundan sonra bir doku ile lekeleyin.
 12. ” Doğal parlaklık ” görünümünü elde etmek için dudaklarınızın merkezine küçük bir aydınlatma cihazı uygulayın .
 13. Dudak kalemi kullanarak dudaklarınızın doğal kenarının biraz üstünde bir çizgi çizin ve rujla doldurun. Bu gerçekten dudaklarınızı vurgulamanıza yardımcı olur.
 14. Gitmek istediğiniz genel makyaj stili gerekmediği sürece, koyu renk ruj tonlarını kullanmaktan kaçının . Çoğu zaman, bunlar dudakların daha küçük görünmesini sağlar.
 15. Dudaklarınızı yumuşak ve yumuşak yapmak için düzenli olarak bir diş fırçasını üzerlerine geçirin.
 16. Parlak ruj veya dudak parlatıcı kullanırken, dudaklarınıza uyguladığınız yöne dikkat edin: merkezden köşelere gitmelisiniz. Bu, dudaklarınızın parlayıp daha dolgun görünmesine yardımcı olacaktır.
 17. Eğer istiyorsunuz doğal pembe dudaklar ? Herhangi bir dudak kabuğu maskesini yiyecek rengiyle karıştırın ve karışımı Q-ucu kullanarak dudaklarınıza uygulayın. Kurumasından sonra (10 dakika içinde), bir köşeden soyulmaya başlayın ve ardından maskeyi tamamen çıkarın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here