Hoşlandığı Kişiyi Kendisiyle Çıkmaya İkna Etmek İçin Sunum Hazırlayan Genç Kız

Hoşlandığı Kişiyi Kendisiyle Çıkmaya İkna Etmek İçin Sunum Hazırlayan Genç Kız

97
0
PAYLAŞ

Lizzy Fenton isimli üniversite öğrencisi, hoşlandığı çocuğa duygularını ifade etmek için çok farklı bir yol izleyerek detaylı bir Power Point sunumu hazırladı. Kendisiyle ilgili istatistikleri sunumunda paylaşan genç kızın aldığı cevap ise bir hayli üzücüydü.

Lizzy hoşlandığı çocuğu etkilemek için kendisiyle ilgili hazırladığı sunumun açılışında büyük harflerle “Neden benimle çıkmalısın?” diye soruyor.

1

İkinci slaytta Lizzy hoşlandığı çocuğa şu soruyu yöneltiyor; “Ailenin sürekli ciddi düşündüğün bir kız arkadaşın var mı diye sormasından bıktın mı? Başka yerde arama.”

2

Lizzy hoşlandığı çocuğa ailesinin onu çok sevebileceğini çünkü Şükran Yemeği gibi aile buluşmalarında klasik ve zarif giyinerek onları etkileyebileceğini, annesinin de sevip onaylayacağı türden bir espri yeteneğine sahip olduğunu belirtiyor.

Bir sonraki slaytta Lizzy şu soruyu yöneltiyor; “Tek eşlilikten hoşlanmıyor musun? Benim için problem değil.”

234

“Benimle çıkmak 3 farklı kız arkadaşın varmış gibi hissettirecek. Çünkü yaptığım 3 farklı saç stili sayesinde 3 farklı kişiymişim gibi görünüyorum.”

Lizzy bu slaytta göğüslerinin yıllar içindeki büyüme oranını bir grafikle detaylıca anlatıyor ve 2013’ten 2017’ye olan gelişim sürecini gözler önüne seriyor.

123

Bir sonraki slaytta Lizzy tekrar soruyor “Hala ikna olmadın mı? Referanslarıma göz at…”

woman-emails-crush-powerpoint-presentation-lizzy-fenton-2
Lizzy sunumunun bu sayfasında kendisiyle ilgili yapılmış olumlu yorumları paylaşıyor. Yorumlardan sonuncusuysa annesine ait: “O gerçekten çok yetenekli, inanılmaz ve harika” diyor.

Lizzy’nin bu detaylı sunumuna hoşlandığı çocuğun cevabıysa çok kısa oluyor. “Bu gerçekten çok hoş. Lütfen benimle irtibat kurmayı bırak.”

33435

Hoşlandığı çocuğu etkileyemeyen ama Power Point kullanarak başarılı bir sunum hazırlayan Lizzy’e Microsoft Office’ten de övgü dolu sözler geliyor.

1

PAYLAŞ
Önceki İçerikÇiçeklerin Yeni Açtığı Şu Günlerde Bahar Tadında Çiçekli Kekler
Sonraki İçerikBir Kadına Asla Söylememeniz Gereken Sözler
Almanya'da gözlerimi açtığım hayatıma, Türkiye'de devam ediyorum. Edindiğim tecrübeler ve edebiyata olan sevgim, beni yazmaya teşvik eden bir hal aldı. Bilgiye olan açlığım ise araştırmacı kişiliğimi öne çıkardı. Ekliyo.com adresi ise şimdiye kadar edindiğim ve edinecek olduğum bilgileri, sizlerle paylaşmam için iyi bir aracı. Yazılarımı sizlerle paylaşmaktan büyük bir keyif alıyorum.

YORUM YOK

İÇERİĞE YORUM YAZ