Kadın Erkek Birleşme Anı Sırasında En İyi 9 Pozisyon

Kadın Erkek Birleşme Anı Sırasında En İyi 9 Pozisyon

114
0
PAYLAŞ

Cinsellik konusunda iki cinsinde yaptığı yanlış şeyler mutlaka vardır. Mesela kadın erkek birleşme anı sırasında  kadınlar erkeğe kendilerini teslim ederler ve zevk olaylarını bu şekilde ikiye katlarlar.

İste kadın erkek birleşme anı sırasında işe yarayacak pozisyonlar

1Misyoner Pozisyonu

Bu pozisyon yorgun cinsler için en iyi pozisyondur. Kadın için pek iyi bir pozisyon olmasa da üstte duran erkek için iyi bir egzersiz olacaktır.

2Doggy Pozisyonu

Bazı kadınlar için acı verici olan bu pozisyon aslında derin penetrasyon için idealdir. Bu pozisyonda kadının acı duymaması için erkeğin nazik ve yavaş davranması gerekli.

3Kovboy Kadın Pozisyonu

Kontrolü elinde tutmak isteyen kadınlar için bu pozisyon en ideal pozisyondur. Özellikle G noktasının uyarılmasına büyük katkısı olur ve mükemmel bir orgazm deneyimi yaşatabilir.

4Lotus Pozisyonu

Kadın erkek birleşme anı sırasında heyecan arayanlar için en doğru pozisyon. Kadın bağdaş kurmuş oturan erkeğin belini bacaklarıyla sararak oturur. Yüzyüze kalındığı için daha eğlenceli bir seks ortaya çıkar.

5Ayakta Seks Pozisyonu

Ayakta seks pozisyonları genellikle aceleyle, gizli ve rahatsız zamanlarda uygulanmaktadır. Ayakta sekste erkeğin eşini yerden kaldırması gerektirir. Böylelikle boy sorunu ortadan kalkacaktır. Fakat erkek bu pozisyonda daha çabuk yorulur.

6Makas Pozisyonu

Bu pozisyonda kontrol kadının elindedir. Klitoral zevk ve açıyı tamamen kadın belirler. Seks uzmanları bu pozisyonun harika bir orgazm kaynağı olduğunu da belirttiklerini söyleyelim.

7Köprü Pozisyonu

Bu pozisyon vücut egzersizi için müthiş bir deneyimdir. Kadın vücudunu dengede tutmak için kol ve bacaklarını da kullanır. Haftada bir kez bu pozisyonu uygulamanızı öneririz. 😉

8Kemer Pozisyonu

Kemer seks pozisyonu, kadının alt bedenini yatağın üzerinde tutmak için erkek bacaklarını kullanırken, kadının ise omzu üzerinde durmasıyla farklı bir köprü pozisyonudur.

9Lunge Seks Pozisyonu

Lunge seks pozisyonu, adını kadın erkek birleşme anı sırasında kadının erkeğin üzerine çıkarak akciğerleri lekelemekten alır. Esneklik ve güç isteyen bir seks pozisyonudur.

Kaynak: FitnessMag

GENEL DEĞERLENDİRME
Lotus Pozisyonu
Makas Pozisyonu
KAYNAKFitnessMag
PAYLAŞ
Önceki İçerikPlaka Yenileme Nasıl Yapılır? Yenileme Fiyatı Kaç TL
Sonraki İçerikHadise Kimdir? Hadise Açıkgöz Biyografisi
Almanya'da gözlerimi açtığım hayatıma, Türkiye'de devam ediyorum. Edindiğim tecrübeler ve edebiyata olan sevgim, beni yazmaya teşvik eden bir hal aldı. Bilgiye olan açlığım ise araştırmacı kişiliğimi öne çıkardı. Ekliyo.com adresi ise şimdiye kadar edindiğim ve edinecek olduğum bilgileri, sizlerle paylaşmam için iyi bir aracı. Yazılarımı sizlerle paylaşmaktan büyük bir keyif alıyorum.

YORUM YOK

İÇERİĞE YORUM YAZ