Photoshop Portable İndir Tüm Seri (CS4-CS5-CS6)

Photoshop Portable İndir Tüm Seri (CS4-CS5-CS6)

54
0
PAYLAŞ

Adobe Photoshop, günümüzde en çok tercih edilen profesyonel grafik tasarım programları arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Dünya genelinde reklam ve tasarım mantığının her geçen gün çok daha hızlı bir şekilde gelişmesi ile birlikte yazılımlarda da inanılmaz geliştirmeler sağlanmıştır. Adobe firması, kısa bir süre içerisinde Photoshop ile alakalı olarak yaptığı çalışmalar sayesinde dünyanın en çok kazanan ve bilinen şirketlerinden birisi olarak dikkatleri üzerine çekti.

Adobe Photoshop Nedir?

Adobe firması tarafından hazırlanan, vektörel çizim yapma imkanı sunan, fotoğraf manipülasyon işlemleri yapabilen, reklamlar ve görsel düzenlemeler yapmanıza imkan sağlayan gelişmiş bir grafik tasarım programıdır.

Adobe Photoshop CS4 Portable Versiyon İndir

Dosya Boyutu: 65 MB

Program Sürümü: Adobe Photoshop CS4 11.0.1 Portable

İndirme Linki: Yandex Disk

Adobe Photoshop CS5 Portable Versiyon İndir

Dosya Boyutu: 86 MB

Program Sürümü: Adobe Photoshop CS5 1 Portable

İndirme Linki: Dosya.co

Adobe Photoshop CS6 Portable Versiyon İndir

 

Dosya Boyutu: 210 MB

Program Sürümü: Adobe Photoshop CS6 13.0.1 Portable

İndirme Linki: Google Drive

Not: Adobe Photoshop Full Portable İndir dosyalarındaki programlar şifre istemez otomatik kurulu halde gelir direk programın üzerine tıklayıp tek tıkla çalıştırabilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki İçerikEn Güzel Resimli Mevlid Kandili Mesajları Gönder 2018
Sonraki İçerikEn Güzel Kurban Bayramı Mesajları 2019
1985 yılında Ankara'da dünyaya geldim. Uzun yıllar teknoloji sektöründe, farklı alanlarda görev yaptım. Daha sonra trend olan içeriklere rastlamam, beni Ekliyo ile tanıştırdı. Artık güncel bilgileri ve gelişen dünya yeniliklerini sizlere anbean paylaşıyorum.

YORUM YOK

İÇERİĞE YORUM YAZ