KURUMSAL
EKLİYO HAKKINDA
Ekliyo Türkiye ve Dünya gündeminde popüler olan içerikleri ekranınıza yansıtan bir içerik kaynağı platformudur.

Ekliyo Tam Olarak Nedir ?

Herşey 2015 yılında Türkiye’nin tam orta noktası da sayılabilecek bir il olan Kırıkkale’de küçük bir düşünce ile başladı. O günden bu güne internet aleminde fazla duyulmayan bir ekosistem ekliyo.com

Hayatınızı iyi kılmak için derlenen yüzlerce içerik arasından size en uygununu okuyup öğrenmenize yarayan bir içerik kaynağı platformu.

Ekliyo içerik editörleri tarafından derlenip hazırlanan en değerli ilham kaynağı, bilgi kaynağı ve hayata dair içerikleri okuyup arkadaşlarınızla bir tıkla paylaşabilirsiniz.

Ekliyo, şuan sadece Türkiye odaklı bir platform olarak hayatına devam etse de ileride bu çıtayı yükseltip dünya genelinde bir yayın platformu olmayı hedefleri arasında ilk sıraya koymuştur.

Bizimle birlikte olduğun için teşekkür ederiz. Her gün, her dakika hayat, bilgi ve ilham kaynağı paylaşımlarla dünyanın doğru yönde ilerlemesine yardımcı olabiliriz. Siz de böyle düşünüdüğünüz için mutluyuz.

İşte İlgini Çekebilecek Bir Kaç Ekliyo İçeriği..

REKLAM

Ekliyo'da Reklam Vermek İçin Başlıca Sebepler

Bu sebepler cidden kulak ardı edilemeyecek cinsten..

Zengin reklam modelleri ile daha fazla kişiye erişim imkanı

Akılda kalıcı reklam tasarımları ile hafızlarda kalma ihtimailinin yüksek olması

Reklamınızın ulaşmak istediği hedef kitlesini belirleme imkanı

İçerik reklamı seçeneğiyle tıklamayla doğru orantılı kazanç artışı

Hemen Reklam Ver

KARİYER

Ekibimizin Bir Parçası Olmak İster Misin ?

Editör

 • Viral olma kapasitesi yüksek içerikler üretmek
 • Verilen aylık içerik kotasını doldurmak
 • Orijinal hikayeler oluşturabilmek için internete özellikle Twitter, Facebook, Tumblr, Instagram, Reddit vb sitelere hakim olmak
 • Dünya trendlerini takip ederek ekibe katkı sağlayacak fikirler ortaya çıkarmak
 • Takım liderliği
 • Dil bilgisi polisliği
 • İyi mizah
 • Temel photoshop yetenekleri
Başvur

Yaratıcı Editör - 2 Kişi - Home Ofis

 • Viral olma kapasitesi yüksek içerikler üretmek
 • Verilen aylık içerik kotasını doldurmak
 • Orijinal hikayeler oluşturabilmek için internete özellikle Twitter, Facebook, Tumblr, Instagram, Reddit vb sitelere hakim olmak
 • Dünya trendlerini takip ederek ekibe katkı sağlayacak fikirler ortaya çıkarmak
 • Takım liderliği
 • Dil bilgisi polisliği
 • İyi mizah
 • Temel photoshop yetenekleri
Başvur

KURALLAR

Ekliyo'yu Kullanmadan Önce Okumanız Gereken Kurallar

Bu kurallar, hangi verileri neden topladığımızı ve bu verilerle ne yaptığımızı anlamanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Lütfen okuyunuz.

1. Ekliyo.com (Bundan böyle Ekliyo olarak anılacak), gizliliğinizi korumak ve kullanılmakta bulunan teknolojik altyapıdan en üst seviyede yararlanmanızı sağlayabilmek amacıyla; kişisel bilgi ve veri güvenliğiniz için çeşitli gizlilik ilkeleri benimsemiştir. Bu gizlilik ilkeleri dahilinde Ekliyo internet sitesi ve tüm alt internet sitelerinde veri toplanması ve/veya kullanımı konusunda uygulanmak üzere belirlenmiş ve beyan edilmektedir.

2. Ekliyo internet sitesini ziyaret etmekle ve/veya kullanmakla ve/veya üye olmakla belirtilen bu ilkelerin tümü kullanıcı tarafından kabul edilmiş sayılır. Ekliyo sayfasında belirtilen iletişim adreslerinden birisi ile kendisine yapılacak geri bildirimler doğrultusunda, “Gizlilik Politikası” bölümünde düzeltme ve güncelleme gibi işlemleri, önceden bildirmeksizin her zaman yapabilir. Ekliyo “Gizlilik Politikası” bölümünü belirli aralıklarla güncelleyebilir ve kullanıcı belli aralıklarla bu bölümü ziyaret ederek yeni gelişmelerden haberdar olabilir.

3. Ekliyo, ziyaretçileri ya da kullanıcıları tarafından www.ekliyo.com adlı web sitesi üzerinden kendisine elektronik ortamdan iletilen her türden kişisel bilgileri ve verileri üçüncü kişilere hiç bir şekilde açıklamayacaktır. Ekliyo, sunmuş olduğu hizmetlerin ve servislerin daha efektif kullanılabilmesi amacıyla birçok üçüncü parti kurum ve kuruluşlarla çeşitli şekillerde işbirliği yapabilir. Bu işbirlikleri; reklam, sponsorluk, izinli pazarlama, veri paylaşımı ve yasal diğer ticari yöntemlerle olabilir. Ekliyo, iletişim faaliyetlerinde, kanunların öngördüğü şekilde izinli iletişim / pazarlama yapacağını, kullanıcının isteği dışında iletişim yapmamayı, kullanıcının sistemden ücretsiz ve kolayca çıkabilmesini sağlayacak araçlar sunmayı beyan ve taahhüt eder. Ekliyo, kendisine iletilen kişisel verileri ve bilgileri, bilgilerin toplanması ile ilgili açıklanan yukarıdaki amaçlar dışında üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşmayacak, satışını yapmayacak ve hiçbir şart altında kullanılmasına izin vermeyecektir.

4. Sitedeki sistemle ilgili sorunların tanımlanabilmesi ve Ekliyo sitesinde çıkabilecek muhtemel sorunların acil olarak giderilmesi için, Ekliyo gerektiğinde kullanıcıların IP adresini kaydedebilir ve bu kayıtları anılan bu amaçlarla kullanabilir. Bu IP adresleri, Ekliyo tarafından kullanıcılarını ve ziyaretçilerini genel anlamda tanımlamak ve kapsamlı şekilde demografik veri toplayabilmek amacıyla kullanılabilir. Ekliyo sitesinin 5651 sayılı yasada belirtilen trafik verisi saklama yükümlülükleri ayrıca saklıdır.

5. Ekliyo’ya kayıt olarak üye sıfatının kazanılması için veya üye olmaksızın çeşitli servis ve içeriklerden faydalanabilmesi için, ziyaretçilerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgilerini (Örnek olarak: İsim ve soyisim, telefon numarası, posta adresi, e-posta adresi vb.) formlar aracılığıyla Ekliyo’ya vermeleri gerekmektedir. Ekliyo’nun, kayıt sırasında talep edebileceği bu bilgiler sistemde kayıtlı olarak tutulabilir. İletilen bu kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcılarla iletişime geçmek amacıyla da kullanılabilir. Ekliyo tarafından talep edilebilecek bilgiler veya kullanıcı tarafından aktarılan bilgiler veya site üzerinden yapılan işlemlerde ortaya koyulan ilgili bilgiler, Ekliyo ve işbirliği içinde olduğu diğer kişi ve kurumlar tarafından kullanıcının kimliği hiç bir şekilde açığa çıkarılmaksızın sadece çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, izinli iletişim ve pazarlama, veri tabanı oluşturma çabaları ve pazar araştırmaları yapma gibi durumlar dahilinde kullanılabilir.

6. Ekliyo, site içerisinde diğer sitelere link (bağlantı) sağlayabilir. Anlaşmalı olduğu üçüncü partilerin reklamlarını ve/veya çeşitli hizmetlere ilişkin başvuru formlarını yayınlayabilir, kullanıcıları bu formlar ve reklamlar aracılığıyla reklam veren veya anlaşmalı üçücnü partilerin sitesine yönlendirebilir. Ekliyo, bu bağlantı yoluyla erişilen diğer sitelerin gizlilik uygulama ve politikalarına ya da barındırdıkları içeriklere yönelik olmak üzere hiç bir sorumluluk taşımamaktadır.

7. Kullanıcıya ait kişisel bilgiler, isim ve soyisim, adres, telefon numarası, elektronik posta adresi ve kullanıcıyı tanımlamaya yönelik diğer her türlü bilgi olarak anlaşılır. Ekliyo, işbu Gizlilik Politikası’nda aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerden herhangi birini Ekliyo’nun işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde açıklamayacaktır. Ekliyo, aşağıda sayılan hallerde ise işbu Gizlilik Politikası hükümleri dışına çıkarak kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilecektir. Bu durumlar; 7.1. Kanun, KHK, Yönetmelik vb. yetkili hukuki makamlar tarafından çıkarılan ve yürürlükte bulunan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uyulmasının gerektiği haller, 7.2. Ekliyo’nun kullanıcılarıyla arasındaki sözleşmelerin gereklerinin yerine getirilmesi ve bunların uygulamaya konulmalarıyla ilgili hallerde, 7.3. Yetkili idari ve/veya adli makamlar tarafından usuli yöntemine uygun olarak yürütülen bir araştırma veya soruşturma doğrultusunda kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi hallerinde, 7.4. Kullanıcıların haklarını veya güvenliklerini koruma amacıyla bilgi verilmesinin gerekli olduğu hallerde.

8. Ekliyo, kendisine verilen gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır olarak saklamayı yükümlülük olarak kabul ettiğini ve gizliliğin sağlanıp sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir parçasının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye açıklanmasını önleme gereği olan gerekli tüm tedbirleri almayı ve üzerine düşen tüm özeni tam olarak göstermeyi işbu bildirimle taahhüt etmektedir.

9. Ekliyo, kullanıcılar ve kullanıcıların Ekliyo sitesi kullanımı hakkındaki bilgileri, teknik bir iletişim dosyası olan çerezler (Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir internet sitesinin, kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği minik metin dosyalarından ibarettir. Teknik iletişim dosyası bir internet sitesi hakkında kullanıcının bilgisayarındaki ilgili durum ve basit tercih ayarlarını saklayarak internet kullanımını bu anlamda kolaylaştırır. Bu bahsedilen teknik iletişim dosyası, internet sitesini zamansal oranlamalı olarak kaç kişinin kullandığını, bir kişinin ilgili internet sitesini hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiği ve ne kadar kaldığı hakkında istatistiksel bilgiler elde etmeye ve kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik çeşitlilikle reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olmak üzere tasarlanmış ve kullanılmaktadır. Teknik iletişim dosyası, ana bellekten başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu kurulum aşamasında bu teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde hazırlanmışlardır, ancak kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının bilgisayarlarına yerleştirilmemesi veya bu türden bir dosyasının gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcılarının ayarlarını her zaman değiştirebilirler.

10. Ekliyo tarafından site içerisinde düzenlenebilecek periyodik veya periyodik olmayan anketlere cevap veren kullanıcılardan talep edilebilecek bilgiler de, Ekliyo ve işbirliği içindeki kişi ya da kurumlar tarafından bu kullanıcılara doğrudan pazarlama yapmak, istatistiksel analizler yapmak ve özel bir veri tabanı oluşturmak amacıyla da kullanılabilmektedir.

11. Ekliyo, işbu Gizlililik Politikası’nda geçen hükümleri gerekli gördüğü anlarda Ekliyo sitesinde yayınlamak şartıyla değiştirebilir. Ekliyo’nun değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, ilgili sayfada yayınlandığı tarihte yürürlüğe girmiş kabul edilirler.

İLETİŞİM

Ekliyo Size Bir Adım Kadar Yakın!

Kırıkkale Ofis Adresi
Ergenekon Cad. Lale Sok. Huzur Apt. 2/2

Telefon Numarası: +90 545 521 28 26
(Reklam şikayet ve içerik ile alakalı konularınız için iletişim formu veya e-posta adreslerimizi kullanın.)

E-Posta Adresi: ekliyocom@gmail.com

İletişim Formu Geri Bildirim Formu
http://embedgooglemaps.com
Google maps generator
Copyright © 2017