Ana sayfa Mesajlar En Güzel Resimli Mevlid Kandili Mesajları Gönder 2018

En Güzel Resimli Mevlid Kandili Mesajları Gönder 2018

38
0

Müslümanların dualar ve ibadetlerle geçirdikleri Mevlid Kandili’nde en güzel ve en anlamlı resimli kandil mesajları sizler için derledik.

Peygamber efendimiz olan Hz. Muhammed’in doğum günü olarak kutlanan Mevlid Kandili gecesinde sevdiklerinize, akrabalarınıza ve arkadaşlarınıza göndereceğiniz en güzel ve en anlamlı kandil mesajlarını sizler için hazırladık. Mevlid Kandili mesajları ve resimli kandil mesajlarını haberimizden bulabilirsiniz.

Dünya genelinde Müslümanların büyük bir merak içerisinde bekledikleri Mevlid Kandili geldi çattı. Bugün yapılacak olan ibadetlerle Mevlid Kandili, dualar ve ibadetlerle kutlanacak. Mevlid Kandili gecesinde ise Müslümanlar, sevdiklerine ve akrabalarına en anlamlı kandil mesajlarını gönderecekler.

MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI RESİMLİ
* Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kâinatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

* Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

* Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç. Çünkü bugün kandil, Mevlid kandilin mübarek olsun.

* Bu mübarek gecenin ülkemize, İslam âlemi ve tüm insanlığa huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden dilerim. Mevlid Kandilimiz mübarek olsun…

* Mevlid Kandili, nefis ve şeytana ve onların hilelerine karşı her zaman uyanık olmayı hatırlatır. Kandiliniz mübarek olsun.

* Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

* Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, Mevlid kandilin mübarek olsun.

* Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle; Mevlid kandilin mübarek olsun.

* Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Mevlid Kandiliniz Mübarek olsun…

* Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı, O’nun sonsuz affından ve merhametinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Mevlid kandiliniz hayırlara vesile olsun.

* Tövbe güvercini kalbine konsun, af dalgaları, saadet kervanı gelip kapında dursun. Bütün Melekler seninle, duaların kabul Mevlid Kandilin Mübarek olsun.

* Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu ve dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun. Mevlid kandiliniz mübarek olsun

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here