Tülay Kumaşçı Kimdir? Fotoğrafları ve Biyografisi

0
548

Adnan Oktar’ın en çok konuşulan kedicik kızlarından Tülay Kumaşçı hakkında hiç bilinmeyenleri sizler için derledik.

İşte Tülay Kumaşçı Kimdir?

İstanbul Nişantaşı’nda yaşayan Tülay Kumaşçı ayrıca İTÜ Matematik Mühendisliği mezunu. İş hayatı olarak lojistikle uğraşıyor ve bu yüzden yoğun bir tempoda çalıştığını belirtiyor.

Adnan Oktar ile bir arkadaşı vesilesiyle tanışan Tülay Kumaşçı, “Kendisini ilk gördüğüm andan itibaren çok sevdim. Bakışlarından, konuşmasından ve genel halinden çok etkilendim. Adnan Oktar’ı sevme nedenim diye düşündüğümde, aklımdan acaba ben daha önce sevgiyi biliyor muydum diye geçiyor. Çünkü sevmenin sadece kelimelerde kalmayıp ruhun en derininde hissedilen vazgeçilmez bir duygu olduğunu hocamızdan öğrendim.” diyerek ona sevgisini böyle ifade ediyor.

Hayat Felsefesi Olarak Ölümü Bilerek Yaşamak

Dindar bir kişi olduğunu belirten Kumaşçı, hayat felsefesinin Allah’ın hoşnut olması için yaşamak olduğunu belirtiyor. Bu felsefesini de şöyle özetliyor: “Çünkü sadece bu dünyada yaşamayacağız, hepimiz bir gün öleceğiz ve çok sevdiğimiz Rabbimize kavuşacağız. Gerçek ve sonsuz hayatımız o zaman başlayacak. Bunu bildiğim için her zaman Allah’ın istediği ve beğeneceği şekilde yaşamak istiyorum.”

Hocamın Yanında Olmak Büyük Güzellik

Televizyon programlarından ücret almadığını belirten Tülay Kaşıkçı. “Benim için hocamın yanında olmak çok büyük bir güzellik. Hocamla birlikte Allah’ın anıldığı ve iman neşesinin yoğun yaşandığı bir ortamda bulunmaktan çok zevk alıyorum.” diyor.

Her İnsan Gibi Doğal Bir İnsanım

Estetik hiç yaptırmadığını belirten Kumaşçı her zaman doğallıktan yana olduğunu belirtiyor. Genel olarak alternatif rock dinliyor ve her türlü müziğin ayrı güzelliği olduğunu da düşünüyor. İşinden dolayı yüksek tempolu bir hayatı olduğunu söyleyen Tülay Kumaşçı. Sabah namazından sonra uyumayıp, güne başlamadan önce mutlaka Kuran okuyup daha sonra işleriyle ilgilendiğini söylüyor. Sürekli okuyup ve gündemi takip ediyor. Bunların yanında Adnan Oktar sohbetlerine katılıp, evdeki zamanlarında mutlaka spora yapmaya çalıştığını belirtiyor.

Baskıcı Olmadan Özgür Bir Ortamda Yetiştim

Yabancı dil olarak İngilizce biliyorum. Çağdaş ve modern bir aileye mensubum. Baskıcı olmayan karşılıklı sevgi ve saygıya dayalı özgür bir ortamda yetiştirildim.

Tülay Kumaşçı Sosyal Medya Hesapları

Instagram Hesabı

Twitter Hesabı

Tülay Kumaşçı Resimleri

HABERE YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here