18B Etkileşim 17 Haziran, 9:45

Düğün Törenini İçin Oldukça İlginç Bir Yer Seçen Gelin ve Damat

34 yaşındaki Marie Coy ve erkek arkadaşı Simon Cunliffe, evlenirken genellikle her çiftin yaptığı gibi yakın çevresiyle birlikte kutlama yapacakları bir tören düzenlemek istedi ancak Marie’nin düğün için tercih ettiği yer oldukça farklıydı.

İngiltere’nin Nottingham kentine yaşayan Marie Coy ve 3 yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı düğün töreni için oldukça farklı bir mekan seçti.

13’ü nedimeleri olmak üzere 20 kişinin katıldığı düğün, Marie’nin isteği üzerine her gün kullandığı tramvayda gerçekleşti.

Önce durakta tramvayın gelmesini bekleyen gelin ve damat ile misafirler ardından Cinderhill ve Market Square isimli duraklar arasında yolculuk ederek düğün kutlamasını yaptı.

Yaşadığı yeri çok seven ve işine gidip gelirken tramvayı çok fazla kullanan gelin, düğün planları yaparken son olarak tramvayda evlenmeye karar vermiş.

Gelinin ailesi tramvay durağına çok yakın bir yerde yaşadıkları için bu karardan memnun kalmışlar. Gelinin arkadaşlarıysa böyle özel bir anıya ev sahipliği yaptığı için bundan böyle tramvaya hep gülümseyerek bineceklerini söylüyor.

Gelin damat ile tüm misafirler bilet parası ödemeyi de ihmal etmemiş. Bu tramvay yolculuğunda düğünün katılımcılara maliyeti yaklaşık 3.50 lira civarında olmuş.

Kaynak:1

Bu konu hakkındaki görişlerinizi duymak isteriz..

DAHA FAZLA İÇERİK