Ekliyo Merak Köşesinde Bugün: Güldür Güldür Show Oyuncularının Gerçek Kimlikleri

Ekliyo Merak Köşesinde Bugün: Güldür Güldür Show Oyuncularının Gerçek Kimlikleri

515
0
PAYLAŞ

Güldür Güldür Show Oyuncuları Gerçek İsimleri ile bilgilenin. Her gün televizyon ekranlarınızın baş köşesindeki program Güldür Güldür Show oyuncuları gerçek isimleri burada açıklıyoruz.

Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal’ın​ yönettiği ve 2013 yılından bu yana ekranlarda olan Güldür Güldür Show adlı komedi programındaki oyuncuların gerçek hayattaki kimlikleri hakkında kısa ve öz bilgileri sizler için hazırladık.

Güldür Güldür Show Oyuncuları Gerçek İsimleri adlı konu sizlere bilgi verecek ayrıca hangi oyuncunun hangi karakteri canlandırdığını bileceksiniz.

Güldür Güldür Show Oyuncuları Gerçek İsimleri..

Aziz Güngör Esen (Ali Sunal)

Ali Sunal, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Kemal Sunal’ın oğludur. Babasıyla birlikte oynadığı Propaganda filmindeki “Mahmut ” ve En Son Babalar Duyar dizisindeki “Mustafa” rolleriyle tanınmıştır.

Şevket Mircan (Çağlar Çorumlu)

4 Aralık 1977 Merzifon doğumlu olan oyuncu Güldür Güldür Show Şevket tiplemesiyle bizleri kahkaha yağmuruna tutmaktadır.

Bilal Koçyiğit (Onur Buldu)

Analı Oğullu, Eyyvah Eyvah 3, Berlin Kaplanı, Aşağı Yukarı Yemişlililer gibi yapıtlarda görev alan oyuncu Güldür Güldür Show’da en çok güldüren oyuncular arasındadır. Sempatik tavırları ile dikkat çeker.İlk oyuncu deneyimini Papatya dizisinde gerçekleştirmiştir.

İbrahim Çekiç (Rüştü Onur Atilla)

18 Mayıs 1986 tarihinde İstanbul’da doğmuş; Tiyatrocu, seslendirme sanatçısı ve oyuncudur.

Yeter Kazak (Doğa Rutkay)

30 Ekim 1978 tarihinde Ankara’da doğmuş; Tv programcısı, dizi ve sinema filmi oyuncusudur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünde okumuştur.

İsmail (Alper Kul)

5 Aralık 1975 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimini yurtdışında tamamlayan Kul, kendi yazıp oynadığı oyunların ardından 1997 yılında beyaz perdeye ve televizyon kariyerine adım atmıştır. Şimdilerde Güldür Güldür Show’da İsmail karakterini canlandıran oyuncu, aynı zamanda rol arkadaşı olan Aylin Kontente ile evlidir.

Burcu Yerler (Aylin Kontente)

30 Haziran 1982’de İzmir’de dünyaya gelmiştir. 9 Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden 2003 yılında mezun olan oyuncu aynı yıl Kampüsistan dizisiyle televizyon kariyerine başlamıştır. Şimdilerde Güldür Güldür Show’da Burcu karakterini canlandıran Kontente, aynı zamanda rol arkadaşı olan Alper Kul ile evlidir.

Hüseyin (Erdem Yener)

Erdem Yener, karikatür, radyo programcılığı, dansçılık gibi kabiliyetlere sahip başarılı bir oyuncudur. 2008 yılında Kirli adlı albümünü çıkarmış, ve bir süre AVEA reklam modelliği yapmıştır.

Nezaket (Özge Borak)

8 yaşındayken açılan bir sınavla Şehir Tiyatroları çocuk bölümünü kazanarak sanat hayatına adım atan Borak, İstanbul Devlet Opera ve Balesi sanatçısı, başkoreografı Selçuk Borak’ın kızıdır.

Fikri Tarhanacı (Aziz Aslan)

1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Gençlik yıllarında tiyatroya ve oyunculuğa merak salan Aslan, 2009 yılında Kahve Bahane dizisiyle TV kariyerine adım atmıştır. Şimdilerde Güldür Güldür Show’da Fikri karakterini canlandırmaktadır.

Sinem (İrem Sak)

9 Şubat 1986’da Sivas’ta dünyaya gelen oyuncu İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuk kariyeri lise yıllarına dayanan oyuncunun televizyon ile tanışması reklam filmleri sayesinde olmuştur. Şimdilerde Güldür Güldür Show’da Sinem karakteriyle seyirci karşısına çıkmaktadır.

Dilek (Ayşegül Akdemir)

Yılmaz Erdoğan’ın yapımcılığını yaptığı Çok Güzel Hareketler Bunlar Show’da yer alan Ayşegül Akdemir, Bebeğim, Bir Demet Tiyatro, Neşeli Hayat, Zamanda Dans gibi başarılı yapımlarda da rol almıştır.

Bahadır (Burak Topaloğlu)

4 Ocak 1988’de İstanbul Bakırköy’de doğmuştur. Haliç Üniversitesi Konservatuar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde oyunculuk eğitimini aldıktan sonra Sabit Kanca Filmi ile beyaz perde ile tanışmıştır. Şimdilerde Güldür Güldür Show’da Bahadır karakterini canlandırmaktadır.

Mehtap (Meltem Yılmazkaya)

27 Kasım 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Önce Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde, ardından ise Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde oyunculuk eğitimi aldı. TV’de rol aldığı ilk dizi Aile Saadeti’nde Fitnat karakteriyle seyirci karşısına çıkmıştır. Şimdilerde Güldür Güldür Show’da Mehtap karakterini canlandırmaktadır.

Mustafa (Özgün Aydın)

Güldür Güldür Show Oyuncuları Gerçek İsimleri

6 Eylül 1984’te Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Bizim Evin Halleri dizisi ile TV kariyerine başlayan oyuncu şimdilerde Güldür Güldür Show’da Mustafa karakterini canlandırmaktadır.

Mesut (Uğur Bilgin)

Güldür Güldür Show Oyuncuları Gerçek İsimleri

1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Organize İşler filmi ile profesyonel kariyeri başlamıştır. Şimdilerde Güldür Güldür Show’da Mesut karakterini canlandırmaktadır.

Aysel (Derya Karadaş)

Güldür Güldür Show Oyuncuları Gerçek İsimleri

4 Mayıs 1981’de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde alan Karadaş, 2012 yılında rol almaya başladığı Yalan Dünya isimli dizisi ile TV dünyasında adını duyurmuştur. Şimdilerde Güldür Güldür Show’da Aysel karakterini canlandırmaktadır.

Hamza (Kıvanç Baran Arslan)

Güldür Güldür Show Oyuncuları Gerçek İsimleri

1 Temmuz 1988’de Ankara’da dünyaya gelmiştir. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunudur. Artiz Mektebi yarışmasıyla adını duyuran genç oyuncu şimdilerde Güldür Güldür Show’da Hamza karakterini canlandırmaktadır.

 

Bugün Ekliyo Merak Köşesinde Güldür Güldür Show Oyuncuları Gerçek İsimleri adlı konumuz vardı bir başka konuda görüşmek dileğiyle..

Kaynaklar: Show TV, Vikipedi, BKM

YORUM YOK

İÇERİĞE YORUM YAZ