Ana sayfa Pratik Online GİF Yapma Siteleri İle En Farklı Resimleri Yaparak Tarzınızı Yansıtın

Online GİF Yapma Siteleri İle En Farklı Resimleri Yaparak Tarzınızı Yansıtın

103
1

GİF yapma siteleri hayatımızın olmazsa olmazlarından. GİF resimleri hayatımıza girdiğinden bu yana online gif yapma siteleri de büyük önem kazandı. Hatta öyle ki videodan gif yapma programı gibi birçok programda çıktı. Yine YouTube gif yapma ve yazılı gif yapma gibi yaşamımızda yer alan birçok sistemde gif resimleri haline geldi. Photoshop kullanan arkadaşlarımız için kolay olan photoshop gif yapma yöntemi, photoshop bilmeyenler için en kolay gif yapma sitelerini sizler için liste olarak sunuyoruz.

İşte daha önce hiçbir yerde görmediğiniz kolay gif yapma siteleri listesi..

1. GIFPAL (www.gifpal.com)

online gif yapma siteleri gifpal

 

GIFPAL gelişmiş özeliikler sunan çevrimiçi GIF animasyon sitesidir. Çeşitli özelleştirme seçenekleriyle GİF çizmek ayrıca GIF resimleri üzerine metin ekleme imkanı sunar. Siteyi ziyaret etmen için tıklayın..

2. imgflip (www.imgflip.com/gifgenerator)

online gif yapma siteleri imgflip

imgflip online gif yapma siteleri içinde en iyisi o; GIF resimleri yaparken resimleri ve videoları sorunsuz destekler. Doğrudan video dosyasının URL’sini girebilirsiniz. YouTube videoları veya imgflip’e yüklediğiniz videoları GIF olarak, genişlik-yükseklik, hız gibi seçenekleri ayarlamanın en kolay yolu. Siteyi ziyaret etmek için tıklayın..

3. BLOGGIF (www.bloggif.com)

online gif yapma siteleri bloggif

BLOGGIF bir tıkla video dosyasından GIF oluşturmak için en basit yol. Ayrıca oluşturduğunuz GIF resimlerine komik ve ilginç animasyon efektleri ekleyebilirsiniz. Unutmadan söylemekte fayda var site türkçe dil desteği sunuyor. Siteyi ziyaret etmek için tıklayın..

4. PICASION (www.picasion.com)

online gif yapma siteleri picasion

PICASION.COM, Flickr, Picasa gibi fotoğraf paylaşım sitelerinden, yerel depolama görüntülerden kolayca animasyonlu gif oluşturmak için etkili bir sitedir. Ayrıca cihazınızın web kamerasını kullanmanıza da olanak sağlar. Sosyal medya hesaplarınızda gif resmi kullanmak için kullanmanızı öneririm. Siteyi ziyaret etmek için tıklayın..

5. makeagif (www.makeagif.com)

online gif yapma siteleri makeagif

makeagif, kaliteli GIF resimleri yapmak için size birçok seçenek sunar. Web kamerası, YouTube videolarını ve yerel olarak kaydedilen videoları kullanarak gif resimleri oluşturabilir, ayrıca yüklediğiniz medya dosyalarını gif hale getirebilirsniz. Chrome uzantısı ile daha hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Siteyi ziyaret etmek için tıklayın..

6. LooFix (www.loofix.com)

online gif yapma siteleri loofix

LooFix çerçeve hızı, görüntü boyutu gibi seçenekleri sunan, GIF animasyonları yapabileceğiniz bir web sitesidir. Hatta oluşturduğunuz gif resmine zoom, resim, hareket, gölge, video gibi efektler de eklemenize olanak sunar. Siteyi ziyaret etmek için tıklayın..

7. GIFMaker.me (www.gifmaker.me)

online gif yapma siteleri gifmaker

Basit bir kullanıcı arayüzü olan sitede, aynı anda birden fazla görüntü yükleyebilir, çeşitli kontrol seçenekleri ile oluştuğunuz GIF resiminin; boyutunu ve animasyon hızını ayarlayabilirsiniz. Gif resminize YouTube’dan müzik eklemek için video URL’sini girerek ekleme yapabilirsiniz. Siteyi ziyaret etmek için tıklayın..

8. GICKR (www.gickr.com)

online gif yapma siteleri gickr

GICKR basit bir GIF yapma sitesidir. YouTube ve Picasa albümlerinden yüklenen medyalar ve Flickr fotoğraflarını, destekler. Oluşturduğunuz GIF resimlerinin boyut ve diğer özelliklerini özelleştirebilir aynı zamanda çoklu resim paylaşımı yapabilirsiniz. Siteyi ziyaret etmek için tıklayın..

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here