Selülitin Doğal Bir Şey Olduğunu Göstermek İçin Kendi Fotoğrafını Paylaşan Model

Selülitin Doğal Bir Şey Olduğunu Göstermek İçin Kendi Fotoğrafını Paylaşan Model

97
0
PAYLAŞ

İngiliz model, selülitin çok doğal bir şey olduğunu ve utanılacak bir şey olmadığını göstermek için Instagram üzerinden kendi selülitlerini paylaşarak tüm kadınların vücutlarıyla barışık olması gerektiğini vurguladı.

26 yaşındaki İngiliz model Charli Howard, ünlü modellik ajanslarından birine bağlı olarak çalışan başarılı bir model…

5

Model oluşunun yanı sıra kendini bedenle barışık olma aktivisti olarak tanımlayan güzel model Instagram sayfasından paylaştığı bir fotoğrafla takipçilerini şaşırttı.

10

Herkesin onu kusursuz zannettiği model, bacaklarındaki selülitlerin fotoğrafını paylaştı ve aslında ne kadar doğal bir şey olduğunu gösterdi.

8

Çok fazla yürüdüğünü, squat yaptığını ve koştuğunu söyleyen model buna rağmen selülitlerinin onunla birlikte kaldığını ve vücudunun bir parçası olduğunu yazdı.

1

Önceleri moda dergilerindeki gördüğü ünlülerin ve modellerin hiçbirinde selülit göremediğini paylaşan Charli, bu yüzden uzun süre selülitin utanılacak bir şey olduğunu düşünmüş.

3

Daha sonra başka kadınlarda da selülitin olduğunu görünce bunun aslında ne kadar doğal olduğunun ve utanılacak hiçbir yanı olmadığının farkında varmış.

6

Bu farkındalıkla, selülitin onun güzelliğini eksiltmediğini düşünen model, kendisininkileri de sosyal medya hesabından cesurca paylaşmış.

9

Charli son olarak tüm kadınların temsil edilebilmesi için All Woman Project isimli bir girişimin de kurucusu oldu.

2

Kaynak:1

YORUM YOK

İÇERİĞE YORUM YAZ