CS GO Cfg Kullanmak Yasak Mı?

1
268

CS GO Cfg kullanmak yasak mı gibi sorular cs go oyuncularının aklını tırmalarken bizde bu sorunun cevabını sizler için bulduk buluşturduk.

Öncelikle CS GO Cfg nedir ?

Cfg counter strike oyunları için bir ayar dosyasıdır. Sadece oyunu daha rahat oynamanız için bir avantajdır. Oyunu oynayış şekli kişiden kişiye değişir, bu sebeple birinin çok rahat ve güziel oynadığı config ile başka biri aynı performansı yakalayamayabilir. Bu yüzden Cfg ve hileler kategorisinden çeşitli cfg ler deneyebilir ve size en uygun olanını kendiniz seçerek kullanabilirsiniz, unutmayın ki cfg deki ayarlar ne kadar iyi olsada yine herşey sizin oynayışınızda bittigini unutmayın.

Peki CS GO Cfg Kullanmak Yasak Mı?

Nedense cfg’nin işlevini çoğu CS GO oyuncusu kişiler yanlış anlamış. Config, yani oyun ayarlarının bulunduğu dosya olan Cfg içinde bulunan her ayarı değiştirebilirsiniz. Yani kisaca CS GO Cfg kullanmak yasak mı sorusunun cevabı Cfg kullanmak yasak değil olacaktır. Yasak olacak  bir durum olsa size ayarları değiştirme seçeneği sunulmayacağını hatırlatalım.

1 YORUM

  1. Counter Strike 1.5 ve 1.6 için cfg çok önemli bir faktördü resmen aim daha iyi kayıyordu. Ama CS:Go ‘ da iki üç ayardan öteye gidemiyorsun, yine de işe yarıyor kesinlikle büyük kolaylık. Önerebileceğiniz iyi bir config dosyası var mı?

HABERE YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here