Wolfteam Çar Çalma Nasıl Yapılır?

0
825

Wolfteam oyununda iyi özelliklere sahip bir çar sahibi olabilmek, hemen hemen tüm wolfteam oyuncularının istekleri arasında yer almaktadır. Hatta bunun için internet ortamında wolfteam çar çalma araştırmasını yapmak, çoğu wolfteam oyuncuların sıklıkla başvurduğu işlemler arasında bulunmaktadır. 

Oyunda bir çarı geliştirmek ve istenilen rütbelere çıkarmak bilindiği üzere oldukça fazla zaman almaktadır. Oyunu aralıksız aylarca, hatta yıllarca oynayarak çarı geliştirebilmeniz mümkündür. Ancak çoğu oyuncu için, geçen bu zaman zarfı adeta işkence gibi gelmektedir. Rakiplerinizin çarları eğer oyunda, sizin çarınızdan üstünse, oyuncu içinde bu durum bir çok sıkıntı çıkararak, can sıkıcı bir hal alabilmektedir. Bunu nereden biliyorsun dersen, bende eski bir wolfteam oyuncusuyum. Oyuna yeni başladığım dönemlerde kimden nasıl iyi çar alınır yöntemlerini bilmediğim için, yeni açtığım çar ile adeta debeleniyordum. Zamanla çarımı istediğim özelliklere getirdim ama, bu bir hayli fazla zamanı almadı değil.

Neyse kendi konumu fazla uzatmak istemiyorum. Konuyu açma sebebim, benim gibi yeni açılmış çarla oyun içinde debelenmek istemeyenlere, uzun yıllardır biriktirmiş olduğum bilgi birikimi ile elde ettiğim, oldukça iyi özelliklere sahip wolfteam çarlarını çalma sunmaktadır.

Wolfteam Çar Çalma

Wolfteam piyasa ilk çıktığı günden itibaren, milyonlarca insan tarafından belirli dönemlerde oynanmış, bir bölümü oyunu bırakmış, bir bölümü ise oyuna yeni girmiş, diğer bir bölüm ise uzun yıllardır oyunu oynamaya devam etmektedir.

Şimdi hep beraber deneyelim ve Wolfteam hesap çalma için aşağıdaki işlem sırasını izleyelim:

1- Wolfteam web sitesini (https://www.joygame.com/wolfteam/) adresine girin

2- Hesabınıza giriş yapın

3- Şifreyi kaydetmesi için gelen bildirimi “Kaydet” seçin ve gelen pencerede “Şifreleri Yönet” seçin

4- joygame.com adını bularak “Şifre” alanı altında bulunan “Ayrıntılar” seçeneğini seçin.

5- Açılan pencere ekranında “Şifre” alanı sağ tarafında bulunan “Göz simgesi” üzerine tıklayarak ekranda beliren şifreyi kopyalayın.

İşlem bu kadar ekranda gördüğünüz şifreyi artık Wolfteam çar çalma olarak istediğiniz hesap için kullanabilirsiniz. İyi oyunlar 🙂

Video Anlatım:

https://www.youtube.com/watch?v=dL8GuRXBcX0

HABERE YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here